Bartłomiej Sitarski – architekt

W tym miejscu możesz uzyskać poradę architekta Kraków

Od decyzji czekających na nas na pierwszym etapie budowy lokum zależy to, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Dlatego warto dobrze zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, kiedy nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdy wybór skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować wszystkie pomieszczenia oraz pomoże dostosować budynek do naszych oczekiwań. Z jakich powodów powinniśmy skorzystać z usług sprawdzonego architekta?

Jak wybrać technologie? Pomoże architekt

Przyszli właściciele domu mogą mieć problemy z wyborem technologii, w których obiekt zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja okazuje się naprawdę istotna, gdy mają one duży wpływ na wygodę domu. Dlatego należy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Nie umiesz wybrać projektu? Pomoże architekt

Dom w tradycyjnym stylu lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub piętrowy? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w uporaniu się z podobnymi problemami pomoże właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z opracowanych już projektów albo stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij szczegóły

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie przemyślmy nasze oczekiwania. Warto również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze rozwiązanie – oraz skompletować najważniejsze dokumenty działki.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]