Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Biuro projektów świadczy szeroki wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które pragną zamieszkać w ustawnym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie pilnuje rozwoju prac, planuje renowację budynku lub proponuje aranżację już wybudowanych mieszkań, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz oryginalnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród wielu budowli w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a w tym samym czasie po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najświeższymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi budynki rekreacyjne, biura, apartamenty na wynajem czy żłobki. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektowe może też przygotować plan praktycznych i przestronnych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]