Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Szukasz porady architekta wnętrz Kraków? Kliknij tu

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]