Kątowniki nierdzewne

zobacz kątowniki nierdzewne na https://metal-e.pl/pl/c/KATOWNIKI-NIERDZEWNE-HUTNICZE/13

Kątowniki to jedne z najważniejszych wyrobów metalurgicznych. Mają mnóstwo zastosowań – są używane na budowach, podczas prac konserwatorskich lub w piwnicach entuzjastów prac ręcznych. By jednak spełniły konkretne oczekiwania, muszą być wytrzymałe i stosunkowo lekkie. Te cechy powodują, iż budowla złożona z kątowników nie przewróci się i bez problemu zniesie wszystkie wstrząsy. Jak zatem stwierdzić, czy dany produkt okaże się wystarczający? W jakich miejscach można je spotkać?

Kątowniki nierdzewne gwarantują bezpieczeństwo

Najbardziej cenionym surowcem do produkcji kątowników jest stal nierdzewna. Czemu warto stosować właśnie kątowniki nierdzewne? W szczególności z uwagi na solidność cechującą ten materiał – posłużą dłużej od części wykonanych z innych stali. Dzieje się z tego względu, że nie rdzewieją, więc także po latach mają identyczne właściwości. Kątowniki nierdzewne cechują się także niewielką rozszerzalnością termiczną, co podnosi bezpieczeństwo ich eksploatacji podczas skwarów lub chłodów.

Przykłady użycia kątowników nierdzewnych

Kątowniki nierdzewne są naprawdę funkcjonalne. Stosuje się je na budowach, gdzie są najważniejszą częścią drzwi lub balustrad. Kształtowniki i kątowniki nierdzewne są również używane do wyrobu konstrukcji elewacyjnych. Oprócz tego z uwagi na fakt, iż są solidne, wykorzystuje się je przy budowaniu estrad lub masztów, a poza tym szkieletów hal namiotowych. Odpowiednie kątowniki możemy także stosować do montażu półek – stworzone do tego produkty często posiadają ciekawe ozdobniki.

Nasze dane:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]