Okna energooszczędne – dobra inwestycja

Jeśli chcesz zamówić okna energooszczędne, koniecznie wejdź na www.oknostol.com.pl/okna/okna-energooszczedne-92mm/

Najważniejszym komponentem, o którym warto pamiętać przy ocieplaniu lokalu mieszkalnego, są odporne na warunki atmosferyczne okna energooszczędne. Najbardziej popularne są okna drewniane, które u producentów znajdziemy w różnych wersjach. W jaki sposób są wykonane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – wyprodukowane z naturalnych surowców

Drewniane okna wytwarzane są z naturalnych materiałów – na przykład sosny i meranti. Wyróżniają się doskonałymi atrybutami, dzięki czemu dorównują swoim odpowiednikom z tworzyw sztucznych. Pamiętajmy, żeby zwrócić szczególną uwagę na współczynnik przepuszczalności cieplnej stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli remontujemy lokal przed zimą. Zapewnia to nie tylko brak strat ciepła, ale także oszczędność koksu lub oleju opałowego. Wskaźnik izolacji termicznej musi być optymalny (tj. poniżej 0,8 W/m2), bo tylko w takim wypadku zyskujemy komfort cieplny w domu. Ciepło nie wydostaje się na zewnątrz, a przez szczeliny nie wpada chłód .

Okna energooszczędne – zweryfikuj stopień izolacji dźwiękowej

Podejmując się termomodernizacji zweryfikujmy następny istotny element – współczynnik Rw. Zainwestujmy w zespolone okna drewniane, jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym hałasem z zewnątrz. Niezwykle ważne są także precyzyjne uszczelki okienne – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ innowacyjna technologia zapewnia wyciszenie niechcianego zgiełku i optymalny komfort termiczny w lokalu.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]