Pokrycia dachowe z blachy – najlepszy wybór dla inwestorów

Producent blach dachowych - zapoznaj się z pełną ofertą.

Stosowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne na powrót wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Wiele atutów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z wielu względów. Po pierwsze ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję dachu, ale też ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i mniej czasochłonna niż założenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich równe rozłożenie zajmuje z reguły dużo więcej godzin. Kolejną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do generalnie każdej, również dość wymyślnej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę można bez przeszkód dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się świetnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starszymi budynkami, tym bardziej, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się także większą szczelnością. Na dodatek łatwo je czyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie mocnych zabrudzeń przyda się środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówek

Aby kupić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blach trapezowych, paneli dachowych oraz blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, funkcjonujących na obszarze 4 województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego i podkarpackiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, jak również powstawanie porysowań. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (przykładowo systemy rynnowe czy folie dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych marek.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08