Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Domy drewniane projekt. Uzyskaj więcej informacji

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska technologia sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo stylowo, ale są również komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie energooszczędnej posiadłości. Ludzie chętnie decydują się na postawienie takich domów, ponieważ mają one wiele atutów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa światy. Domy drewniane całoroczne urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem góralskim. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć fachowca

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z naturalnych komponentów, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować także zimą, bo całość robót wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]