Wytrzymałe rury szlifowane

Jeśli poszukujesz rur szlifowanych, skieruj się tutaj

Poręcze na balkonie narażone są na wpływ wielu groźnych czynników. Głównym ich wrogiem jest bez wątpienia wilgoć, która potrafi powodować ich szybkie rdzewienie. Uszkodzenia takich balustrad mogą także okazać się efektem wystawienia na światło słońca lub mróz. Aby ustrzec się takich trudności należy wybrać balustradę zrobioną z nierdzewnych rur szlifowanych. Dlaczego więc takie rury okażą się trafionym rozwiązaniem? Do jakich zadań jeszcze wykorzystywane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Czemu powinieneś postawić na rury szlifowane?

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej posiadają wiele silnych stron, które wyróżniają je od innych podobnych detali. Stal nierdzewna produkowana jest z dużą domieszką chromu, przez co nawet nieustanny kontakt z wilgocią lub żrącymi związkami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane są też naprawdę odporne na pęknięcia, co sprawia, że sprawdzają się w różnych, także ekstremalnych, sytuacjach.

Rury szlifowane – przykłady użycia

Antykorozyjne rury szlifowane są głównie stosowane w budownictwie – powstają z nich między innymi balustrady czy rusztowania. Ze względu na to, że nie szkodzą im żrące substancje, bywają poza tym stosowane w samochodach – na przykład do wykonywania układów wydechowych. Należy także dodać, że takie rury szlifowane świetnie wyglądają, zatem będą najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających atrakcyjnego dodatku do łazienki czy kuchni.

Nasze dane:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]