Depilacja laserowa ciała

Usunięcie niechcianych włosów potrafi stać się naprawdę niełatwym zadaniem. Tradycyjne sposoby dają wprawdzie widoczne skutki, ale włosy odrastają już po niecałym tygodniu. Kłopot staje się naprawdę istotny latem, kiedy spod krótkich ubrań łatwo zauważyć wszelkie niedoskonałości. Jak go rozwiązać? Najrozsądniej zrobimy wybierając depilację laserową. Dlaczego opłaca się postawić na wspomnianą metodę?

Na czym polega depilacja laserowa

Efektywność depilacji laserowej opiera się na działaniu, jakie wiązka lasera wywiera na mieszki włosowe. Działa na znajdującą się w nich melaninę, w rezultacie czego włosy są skutecznie niszczone. Depilacja laserowa powinna być robiona przez specjalistę, bo jej efektywność jest uzależniona od dobrego ustalenia mocy lasera.

Depilacja laserowa – dobre strony

Rezultaty depilacji laserowej utrzymują się bardzo długo – po pierwszych zabiegach do 8 tygodni, jednak po każdym kolejnym zabiegu ten czas się wydłuża. Po ustalonej z kosmetologiem liczbie sesji, powinnyśmy przeprowadzać je jedynie raz na dwanaście miesięcy. Depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna dla skóry, a przy tym likwiduje nawet duże owłosienie ze wszystkich części ciała.

Nasze dane:
Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]