Kieleckie centrum medycyny estetycznej – podstawowe informacje

Jeśli potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących gabinetu medycyny estetycznej w Kielcach, kliknij tutaj.

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae ma swoją siedzibę w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Klinika przyjmuje pacjentów w dni robocze w godz. od 11:00 do 19:00. Oprócz oddziału w Kielcach prowadzi również filię w pobliskim Busku Zdroju.

Oferta kliniki medycyny estetycznej Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Centrum Re Vitae wykonuje szereg zabiegów zarówno z zakresu chirurgii ogólnej, jak i estetycznej, jak również zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Przeprowadzane są tu mało inwazyjne zabiegi polegające na likwidowaniu zmian skórnych, między innymi nagniotków, włókniaków czy tłuszczaków wraz z możliwością przekazania tkanek do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej klinika wykonuje m.in. operacje plastyczne powiek oraz brzucha, a także zabiegi liposukcji i lipozy laserowej. W ramach ginekologii estetycznej w Gabinecie Re Vitae przeprowadza się m.in. laserową rewitalizację pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu i korektę blizn powstałych po nacięciu krocza. Lekarze tego gabinetu medycyny estetycznej zajmują się też flebologią, czyli diagnostyką i terapią schorzeń żylnych, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji hemoroidów czy pajączków naczyniowych.

W Gabinecie wykonuje się też zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi lecznicze z użyciem botoksu (leczenie nadpotliwości, bruksizmu i migreny), mezoterapia bezigłowa i igłowa, lifting z pomocą nici PDO czy zabiegi wypełniające z zastosowaniem kwasu hialuronowego. W ofercie znajdują się też popularne zabiegi kosmetologiczne, jak kriolipoliza, mikrodermabrazja oraz peeling chemiczny i węglowy.

Nasze dane:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]