Manicure hybrydowy – dowiedz się więcej

Manicure hybrydowy, to metoda ozdabiania paznokci, która od kilku lat cieszy się wielką popularnością wśród pań. Co takiego kryją w sobie hybrydy, że są z taką chęcią wybierane? No cóż, ich najistotniejszym plusem jest wytrzymałość. Manicure hybrydowy to doskonały wygląd paznokci przez wiele dni. Co więcej jest to również rozwiązanie w korzystnej cenie.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Pierwszym krokiem w manicure hybrydowym jest odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Jak zawsze przed zabiegiem na paznokciach musimy usunąć skórki, nadać kształt paznokciom oraz wygładzić ich powierzchnię. Przed hybrydami niezmiernie istotne jest odtłuszczenie płytki paznokcia. W tym celu najlepiej użyć profesjonalnych kosmetyków. Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy, która jest utwardzana pod lampą UV. Następnie jedyne, co musimy jeszcze zrobić, to przyozdobić paznokcie.

Manicure hybrydowy – wybierz dobry salon!

Na manicure hybrydowym można zrobić różne rzeczy – jednolity kolor, manicure francuski, naklejki czy szlaczki. Nie daje on możliwości jedynie na przedłużenie paznokci. Minusem manicure’u hybrydowego jest także konieczność zdejmowania go przez kosmetyczkę. Istotne jest natomiast, żeby decydując się na ten rodzaj manicure’u, wybrać profesjonalny salon, wyposażony w odpowiednie lampy i korzystający z wysokiej jakości produktów.

Nasze dane:
Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]