Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty imprezowe – dla kogo?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniej zabawy!

Atuty namiotów na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy także maskownice w kilku kolorach.