Obóz tenisowy

zobacz obozy tenisowe na www.teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/

Wakacje to okres, który możesz przesiedzieć w domu, oglądając po kolei programy w telewizji. Możesz też spędzić je czynnie. Ciekawą propozycją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Najczęściej lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po dwie godziny treningu w każdym dniu. Dodatkowo, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innego rodzaju grach. Nie zabraknie również tradycyjnego zwiedzania. Zaś w czasie wędrówki pieszej można poznawać dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – dokąd jechać?

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wakacje poza Polską. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ciekawie może być w nad polskim morzem. Właśnie tam organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

ten typ obozów adresowane są między innymi do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieciaki. Istnieją również oferty dla całych rodzin.

Nasze dane:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]