Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak dobrej oferty wypraw górskich!

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia pewne i solidnie przygotowane wycieczki w towarzystwie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują czynny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie spełnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych liderów oraz przewodników znających na wskroś charakter górskiego terenu, ale też ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]