Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Wszystko o dostawcy serwonapędów znajdziesz tutaj.

Coraz szersze zastosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników elektrycznych DC, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics oferuje także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec i Sesame Motor Corp.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]