Stacja czołowa Anttron – moduły i możliwości

Dowiedz się więcej o produktach ANTTRON na https://www.telmor.pl/Produkty/Cyfrowe-stacje-czolowe

Stacja czołowa Anttron to system, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To najważniejszy element, który skupia rozmaite komponenty służące do poprawnej transmisji sygnału telewizyjnego. Pozostałe urządzenia tworzą razem kompleksowy system antenowy. Sprawdźmy, z jakich elementów składa się stacja czołowa Anttron i gdzie zazwyczaj jest stosowana.

Stacja czołowa Anttron – w szpitalach i w spółdzielniach mieszkaniowych

Stacja czołowa Anttron to urządzenie stosowane w modułach do odbioru telewizji kablowej – między innymi w hotelach, pensjonatach, szpitalach oraz przez dystrybutorów telewizji kablowej. Transmituje ona informacje do końcowych odbiorców. Jednym z najważniejszych komponentów wchodzących w skład stacji czołowej jest profesjonalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego. Specjalne oprogramowanie ułatwia jej sprawną konfigurację. Do szafki można zamontować rozmaite moduły – na przykład DTV AV2 oraz DTV DM2/4.

Stacja czołowa Anttron – oddzielne wejścia USB

Pojedyncze komponenty dedykowane są do przetwarzania sygnałów różnego pochodzenia, np. DVB-S/S2 i MPEG2. Standard analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – zdarzają się nieprawidłowości w przesyle obrazu, a rozbudowa generuje duże wydatki. Większość części wchodzących w skład stacji czołowej wyposażona jest również w odrębne porty USB, dzięki którym można dodać własny content. Sprawny układ antenowy uzyskujemy poprzez połączenie rozmaitych komponentów.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]