TelSat – autorski program do projektowania instalacji antenowych

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o TelSat, uzyskasz na https://www.telmor.pl/Uslugi/Projekty-SMATV

Coraz trudniej jest nam wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telewizji. Z chęcią spędzamy przed nim czas, relaksując się po zazwyczaj męczącym dniu pełnym pracy. Warto jednak pamiętać, że programy telewizyjne będziemy mogli oglądać tylko wtedy, kiedy zostaniemy podłączeni do odpowiedniej instalacji bądź zaopatrzymy się we właściwą antenę. W wypadku osób, które mieszkają w blokach świetnie sprawdzają się mające charakter zbiorowy instalacje antenowe, które zaprojektować można wykorzystując do tego właściwe oprogramowanie.

TelSat, czyli w jaki sposób zbudować dobrą instalację antenową

Podstawą odbioru sygnału telewizyjnego jest dobra antena. Poprawne opracowanie sieci antenowej jest bez wątpienia kluczem do sukcesu. Bez tego sygnał prawdopodobnie okaże się za słaby lub może nie być odbierany wcale. A wówczas nie mamy co liczyć na to, że uda nam się obejrzeć cokolwiek na ekranie telewizora. Autorski program zaprojektowany do projektowania sieci antenowych – TelSat – to propozycja rozpoznawanej oraz docenianej firmy Telmor. To bardzo prosta aplikacja, z której obsługą bez najmniejszych trudności poradzi sobie każdy. Równocześnie jest to w 100% specjalistyczne narzędzie, które umożliwia wybranie właściwych części do projektowanej instalacji. Dzięki programowi można szybko przygotować potrzebne połączenia oraz sprawdzić czy działają one poprawnie. Program TelSat pozwala również na przeprowadzenie wyceny materiałowej instalacji, która jest projektowana. Za sprawą tego można wstępnie oszacować koszt, który będzie związany z późniejszym jej rozprowadzeniem.

TelSat – czy to na pewno solidne rozwiązanie?

Bez wątpienia program TelSat jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Dzięki niemu proces projektowania instalacji może zostać skrócony do koniecznego minimum. Do tego projekt nie zawiera błędów, dzięki czemu niemalże natychmiast można zacząć go realizować, będąc pewnym, że rozprowadzona instalacja będzie działać tak, jak należy. To rozwiązanie, po które z całą pewnością opłaca się sięgnąć.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]