Wzmacniacz kanałowy – siła sygnału i zakresy

Chcesz kupić wzmacniacz kanałowy? Sprawdź www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie zaprojektowane do odtwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak wskazuje jego nazwa kluczowym zadaniem jakie pełni jest zwiększanie mocy sygnału. Przekonajmy się w jaki sposób działa wzmacniacz kanałowy i na jakich pasmach pracuje.

Wzmacniacz kanałowy – w gęsto uzbrojonych nieruchomościach

Na rynku znajdziemy mnóstwo aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Służą one zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do zadań specjalnych. Instalowane są na obszarach, na których sygnał jest niesamowicie znikomy. Umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości kanałów na przykład w górach, tunelach, jak również w gęsto uzbrojonych budynkach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodowe rozprzestrzenianie sygnałów TV. Ich obudowa powoduje, że mogą być zlokalizowane na maszcie antenowym – nie straszny im śnieg ani deszcz.

Wzmacniacz kanałowy – niezależne zasilanie

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w 4 oddzielne wejścia – takich jak VHF lub UHF + LTE. Sprzęty mogą być wyposażone w technologię eliminującą nieprawidłowości wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. W zależności od rodzaju urządzenia ma także trzy lub cztery dedykowane filtry UHF – współpracujące z kanałami k.21-k.60. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami aktywnymi. Wzmacniacze kanałowe wyposażono w odrębne zasilacze i diody LED.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]