Biżuteria dla dzieci

więcej »

Każda córka chce być jak jej mama i ciągle powtarza podpatrzone zachowania i słowa. Niezwykle ważne jest, aby wspierać dziecko w tym czasie – może to być świetną zabawą dla Was obu. Jeżeli pragniesz sprawić małej kobiecie wyjątkowy prezent, odwiedź bizuteriadladzieci.com i zapoznaj się z ciekawymi propozycjami dziecięcej biżuterii. Taki upominek sprawi jej wielką radość, a przy okazji uchroni Twoją biżuterię przed pogubieniem.

Na co zwrócić uwagę wybierając biżuterię dla dzieci?

Najważniejszym kryterium wyboru biżuterii dla dzieci powinna być ich wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt długie, aby nasze córka nie zrobiła sobie krzywdy. Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać skromnie i niezbyt poważnie – wybierajmy te żywe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do uszu. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążeczki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.