Biżuteria z koralem

biżuterię z koralem na www.bizutik.pl

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od słowa “gord” oznaczającego amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, to symbol siły i bogactwa. Wierzy się, iż kamień korala strzeże przed negatywną energią i działa hamująco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini Wenus, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – gustowne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie nadaje się do codziennych stylizacji, jak i również na ważne uroczystości. Kamień korala spotykany jest odcieniach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem wpływa na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala przede wszystkim połączone są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie .

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]