Garść porad dotyczących długich kolczyków

Zobacz, gdzie nabyć długie kolczyki, wejdź na www.bizutik.pl.

Szykowna biżuteria wyśmienicie uwydatnia prawdziwy urok każdej kobiety i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją założyć do pracy, romantyczne rendez vous we dwoje bądź na wielkie przyjęcia. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – wysmuklają twarz oraz szyje

Długie kolczyki pasują do przeróżnych rodzajów urody – mogą je nosić kobiety o krągłej twarzy, jak i te ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od efektu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej dwa cm cudownie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, na przykład w formie liści lub pałeczek. Modne są również wiszące kolczyki w formie cienkich łańcuszków, które bajecznie prezentują się na uszach i są subtelnym akcentem, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Dzięki należycie dobranej biżuterii cała sylwetka nabiera wrażenia lekkości i staje się wizualnie smuklejsza. Długie kolczyki mogą także mieć kształt okręgów – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie uwydatniają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, które dążą do osiągnięcia subtelnego wydźwięku stylizacji.

Kiedy możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i od święta. Będą perfekcyjnym dopełnieniem wieczorowej sukni, włożonej przykładowo na Sylwestra, ślub koleżanki czy też studniówkę. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask bez dwóch zdań urzeknie partnera. Śliczne kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami zaakcentują niebieski kolor oczu, a złocone pałki będą bardzo dobrze pasować do innych elementów biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci liści – są niezobowiązujące i doskonale podkreślają styl casual. Rozsądną propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki z perłami – to atrybut ponadczasowej wytworności.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]