Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Więcej o kolczykach z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl

Idealnym podarunkiem dla eleganckiej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne ozdoby doskonale współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, posiadające wspaniałe cechy estetyczne. Mienią się w słońcu szlachetnym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich kształt znakomicie imituje szlachetne kryształy, wykorzystywane są zatem jako element zdobniczy. Istnieją także wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można stworzyć poniższe kolory: błękitny, czerwony, zielony, brunatny. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Gdzie kupimy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne ozdoby są twarde i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, kolii, jak również łańcuszków. W jakich sklepach dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wachlarz mają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych rozmiarach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i elegancką biżuterię. Klientki często zamawiają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są także te bogato dekorowane.