Kolczyki z cyrkoniami

www.bizutik.pl/kolczyki-z-cyrkoniami

Nie ma kobiety, która nie chciałaby wyglądać zjawiskowo. Efekt ten można uzyskać dzięki doborowi odpowiednich dodatków. Na przykład kolczyki z cyrkoniami nadają szyku, a poza tym świetnie sprawdzą się na romantycznej kolacji, jak również spotkaniu z przyjaciółmi. Wielość ich wzorów powoduje, że są niebywale popularne. Kolczyki z cyrkoniami świetnie imitują te z szafirami. W sprzedaży można znaleźć kryształy o różnych kolorach. Chcąc uwydatnić piękną karnację warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Jakie można spotkać kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo zwolenniczek. Rodzaj zapięć jest oprócz koloru i kształtu wyróżnikiem różnych ich modeli. Biorąc pod uwagę to kryterium można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wyprofilowanego drutu, który przekłada się przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najbezpieczniejsze. Są mniejsze w porównaniu do bigli, a także nie posiadają sztyftów, które można zgubić.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]