Wyjątkowe kolczyki z perłami

kolczyki z perłami na www.bizutik.pl

Perły są symbolem elegancji. Biżuteria z perłami powinna znaleźć się w szkatułce każdej kobiety. Jeżeli kolia z pereł to w Twojej opinii za rzucająca się w oczy biżuteria, zdecyduj się na kolczyki z tą wyjątkową ozdobą. Kolczyki z perłami w wielu domach nie są zwykłą ozdobą – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i tworzą rodzinną historię.

Kolczyki z perłami – nie wszystkie są takie same?

Najpopularniejszym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kulka, jednakże czasem da się spotkać również formę spłaszczoną. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę również na odcień. Te z pań, które cenią klasyczne rozwiązania wybiorą prawdopodobnie pudrowobiałe, ale panie, które nie boją się eksperymentować z modą mogą zdecydować się na coś bardziej odznaczającego się: perły ciemne albo bladoróżowe.

Kolczyki z perłami – tylko na wielkie okazje?

O tym, że kolczyki z perłą to element świetnie pasujący do prawie każdej szykownej kreacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy przełamują jednak tradycję wkładania pereł tylko wielkich przyjęć i uroczystości. Młode dziewczyny je ze spodniami jeansowymi i skórzaną kurtką.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]