Zalety srebrnych kolczyków

więcej o srebrnych kolczykach »

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej nabywanych przez Polki akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – bardzo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy co sprawia, że są tak rozchwytywane oraz w jakich sklepach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, a jednocześnie stylowe. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które wspaniale wydłużają szyję. Mogą być okraszone szlachetnymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Elementy zrobione ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co zazwyczaj występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc kupując je popatrzmy na próbę oraz metodę ich wykonania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały nienagannie, należy dokładnie je oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź. Powinno się odkurzać je regularnie suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne środki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno podrażniają miękką fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór biżuterii jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które gwarantują szybką dostawę i rozmaite promocje. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane Polki.