Czemu warto zlecić projektowanie stron internetowych?

więcej o projektowaniu stron www na seo4.net

Wygoda stron internetowych wynika przede wszystkim z ich wzornictwa. Projektując strony internetowe musimy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale również doświadczeniu internautów – jeśli nawigacja po stronie będzie dla nich źródłem trudności, szybko przeniosą się na inną witrynę lub zdecydują się na towary innej firmy. Żeby zatem strona dała nam oczekiwane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się profesjonalnie wykonana strona? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej zbyt szybko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów serwisu – przyciągną wtedy uwagę internauty i skłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na ekranie. Ważne będzie także to, żeby główne elementy strony umieścić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie dobrej witryny internetowej nie będzie łatwe. W razie strony firmowej złym rozwiązaniem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie generować korzyści, warto powierzyć to fachowcom – zwłaszcza agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]