Kreatywne narzędzie – firma w Street View

firma w street view Kraków

Google Street View to najbardziej użyteczne rozwiązanie interaktywne współczesnego świata. Pozwala na poznawanie egzotycznych państw i wielkich ośrodków miejskich bez ruszania się z domu – za pośrednictwem sieci www. Także firmy w całym kraju (np. w Krakowie czy Warszawie) mogą mieć pożytek z idei Street View.

Firma w Street View – czym to się charakteryzuje

Innowacyjność usługi Street View to przede wszystkim danie okazji odbiorcom z różnych krajów oglądania nieznanych kultur oraz słynnych budowli. Wystarczy wstawić w przeglądarkę Google dokładny adres, a ujrzymy szerokokątne fotografie żądanej miejscowości lub aglomeracji. Przypomina to trochę, jakbyśmy wyszli na wirtualny spacer, zwiedzając interesujące uliczki. Firma lub korporacja może posługiwać się Street View udostępniając internautom rzeczywiste obrazy swojego wnętrza. Ma to ogromne znaczenie głównie w przypadku przedsiębiorstw usługowych. Street View stanowi świetny impuls przyciągający ewentualnych odbiorców.

Firma w Street View to szansa dla biznesu

Trzeba również podkreślić, że internauci szperając po sieci w poszukiwaniu danych o lokalnych klubach, bankach czy urzędach, często korzystają z usługi Google Maps, która jest kompatybilna ze Street View. Aplikacje te są rzecz jasna przystosowane do urządzeń przenośnych. Trzeba jednak podkreślić znaczenie dobrej jakości zdjęć, opublikowanych w tej wizytówce on-line, bo to sprawia, że odbiorcy zainteresują się naszą firmą w Street View. Jeśli więc mamy chęć zainwestować w tę usługę, postarajmy się o znającego reguły Google fotografa.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]