Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Dalsze informacje o pozycjonowaniu stron Kraków.

Popularność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele małych firm, które świadczą usługi wyłącznie w określonym województwie bądź wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie albo w Białymstoku, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla małych podmiotów

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stosują najczęściej frazy lokalne, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnego miasta, np. “restauracja włoska kraków”, “wizażystka kraków” albo “sklep z elektroniką kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych firm na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym klientom, zamieszkującym konkretne miasto. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze tworzenia stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od ponad dekady. W trakcie tych lat gruntownie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron i zdobyć nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozwinięcie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]