Rekomendowany fotograf Google – jakie usługi wykonuje?

Skieruj się tutaj, aby skontaktować się z fotografem Google.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania zdjęć, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się profesjonalizmem. Żeby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym plusem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może też legitymować się specjalnym logo, które sygnalizuje, że ma on stosowne umiejętności i jest zawodowcem w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]