Rodzaje nadruków reklamowych

Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz wypromować swój biznes? Nadruki reklamowe na firmowych gadżetach to doskonały pomysł, żeby wybić się na tle innych przedsiębiorstw!

Jakie gadżety reklamowe warto zamówić?

W gadżety z firmowym powinno posiadać każde przedsiębiorstwo, któremu zależy na spójnym wizerunku. W drukarni cyfrowej można zamówić wszelkiego rodzaju materiały biurowe oraz gadżety reklamowe z nadrukiem. Należą do nich między innymi:
– koszulki,
– ulotki,
– notesy,
– plakaty,
– kalendarze (trójdzielne, jednodzielne, listkowe, spiralne, biurkowe).

Techniki druku – precyzja i wytrzymałość

Współczesne drukarnie wykorzystują wiele technik,które sprawiają, że nadruki na gadżetach reklamowych oraz innych materiałach są nie tylko wyraziste, dokładne czy doskonale oddają kolory, ale charakteryzują się też odpornością na ścieranie czy blaknięcie. Jedną z nich jest druk termotransferowy, który charakteryzuje wysoka trwałość i możliwość zastosowania na różnych podłożach (np. druk na tkaninie). Nadruki termotransferowe utrwalane są poprzez podgrzanie farby. Odrębną techniką jest sublimacja – nadruk tego typu może być stosowany m.in. na kubkach czy koszulkach. Wiele drukarni oferuje również druk wielkoformatowy, który znajduje zastosowanie przy tworzeniu roll-upów lub banerów reklamowych.

Zamawiaj gadżety przez internet!

Żeby zamówić gadżety reklamowe przez internet wystarczy wybrać produkt oraz określić jego parametry, a następnie wgrać pliki w formacie PDF, JPEG albo TIFF. Warto pamiętać o zachowaniu odpowiedniej rozdzielczości (300-350 dpi) grafiki oraz kolorystyce CMYK. Niezależnie od tego, czy zamawiasz wydruk wielkoformatowy, czy interesuje Cię sublimacja, druk możesz zamówić szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.