Zdjęcia firmy na mapach Google – co dzięki nim zyskasz?

zdjęcia firmy na mapach Google

Google Maps to najchętniej pobierana aplikacja na smartfony. Każdego dnia używają jej dziesiątki milionów użytkowników z różnych krajów. Co istotne, przydaje się nie tylko w podróży, ale też do znalezienia firm oferujących najróżniejsze usługi w pobliżu. Właśnie z tego powodu powinnyśmy zadbać o to, żeby informacje o naszej marce znajdywały się w mapach Google. Czym natomiast sugerują się internauci przy wyborze danej usługi? Badania pokazują, iż w największej mierze na ich decyzje mają wpływ zdjęcia dodane przez przedsiębiorstwo. Jak je zatem wykonać?

Wirtualny spacer i zdjęcia firmy na mapach Google

Nie należy zapominać zwłaszcza o tym, iż niskiej jakości fotografie nie dadzą spodziewanych skutków – siedziba firmy i sprzedawane przez nią produkty muszą zostać uwiecznione w najwyższej jakości. Trafionym rozwiązaniem będzie bez wątpienia zrobienie interaktywnej prezentacji, dzięki której inni przekonają się, jak prezentuje się siedziba przedsiębiorstwa. Szczególnie atrakcyjne będzie to dla zarządców hoteli albo restauracji.

Kto wykona zdjęcia firmy na mapach Google?

Jak już napisaliśmy, złe fotografie niewątpliwie nie zachęcą ludzi do wyboru naszej oferty. Najbardziej odpowiednim pomysłem okaże się zatem zlecenie ich zrobienia sprawdzonemu fotografowi – zwłaszcza specjalizującemu się w zdjęciach do map Google. Istnieją również firmy, które nie dość że sfotografują wnętrze firmy, ale również zrobią wirtualny spacer w Buisness View – zazwyczaj przekłada się to na wzrost zysków firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]