Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w branży filmowej, reklamowej oraz sektorze gier komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]