Kurs języka angielskiego

Najważniejszy język w Europie – angielski

Język Angielski stał się najważniejszym z języków europejskich. Używają go niemalże wszyscy. Jest on potrzebny przy kontaktach handlowych, w branży turystycznej, polityce, a również w życiu codziennym. Owa przydatność posługiwanie się angielskim powoduje otwieranie się szkół językowych.

Nauka języka angielskiego w domu

Angielskiego jest dość łatwo uczyć się w domu, ze względu na to, że materiały do jego nauki są powszechnie dostępne. Każdy sklep z książkami oferuje książki do nauki tego języka oraz literaturę angielską w oryginale. W języku angielskim nagrana jest także zdecydowana większość współczesnej muzyki oraz produkcji filmowych. Jesteśmy otoczenie przez angielski nawet jeśli mieszkamy w kraju, gdzie nie jest on językiem urzędowym, warto więc wykorzystać każdą okazję, by się z nim osłuchać.

Metody nauczania języka angielskiego

Każda szkoła językowa proponuje swoim uczniom możliwość wyboru z kilku rodzajów kursów językowych i metod nauczania. Kurs DIRECT English jest jedną z opcji do do wyboru.

DIRECT English na szybkie przyswajanie wiedzy językowej. Jest oparty na Metodzie Bezpośredniej, czym nieco podobny jest do powszechnie stosowanej na polskim rynku Metody Callana.

Alternatywnym wyborem jest program GENERAL ENGLISH – prowadzony metodą komunikatywną. Stworzony jest dla kursantów mających zamiar rozszerzyć ogólną, praktyczną umiejętność posługiwania się językiem, pozwalającą na komunikowanie się w międzynarodowym towarzystwie. Dla większej efektywności kursy są powierzane zazwyczaj 2 lektorów: Polakowi oraz native speakerowi.

Popularnym kursem jest też kurs konwersacyjny, polegające na nauce poprzez prowadzenie rozmów w języku angielskim.

Obie te wersje, a także konwersacje z języka angielskiego oferuje szkoła językowa Archer School. Wszystkie szczegóły można sprawdzić odwiedzając stronę internetową www.archerschool.pl.