Wizyta Franka Pucelika w Warszawie

Frank Pucelik wymieniany jest wśród najistotniejszych postaci NLP. Wraz z Richardem Brandlerem oraz Johnem Grinderem wpłynął na obecną formę tej dyscypliny – opracował wiele technik, które często są wykorzystywane w dzisiejszych czasach. Jego umiejętności doceniło wielu polityków oraz kierowników najważniejszych światowych marek, zaś na listach coachów biznesowych w Stanach od dawna piastuje najwyższe miejsca. Frank Pucelik jest także czynnym naukowcem – zajmuje posadę wykładowcy na University of Oklahoma.

Ucz się u Franka Pucelika

Nic więc zaskakującego, że kursy organizowane przez Franka Pucelika szczycą się dużym uznaniem zawsze, gdy mają miejsce. Jest wymieniany wśród najważniejszych trenerów najbardziej renomowanej akademii NLP w Wielkiej Brytanii, wciąż poza tym jeździ po świecie. Poza szkoleniami dla każdego, Frank Pucelik prowadzi również kursy dla firm – na jego pomoc zdecydowały się takie przedsiębiorstwa jak Coca-Cola, Raiffeisen Bank czy GalaxoSmithKline. Jego szkolenia cechują się wysoką jakością przekazywanych wiadomości, zaś na zakończenie uzyskać można certyfikat podpisany przez mistrza, który honorowany jest na całym globie.

Frank Pucelik przyjeżdża do Polski

Entuzjaści NLP, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje pod opieką Franka Pucelika z pewnością będą zainteresowani informacją, że przybywa on na szkolenia także do naszego kraju. W czasie zajmujących razem dwanaście dni szkoleń, ich uczestnicy mają szansę uzyskać certyfikat Meta International oraz zwiększyć potencjał swojego umysłu.

NLPMaster.pl

Mob.: +48 534 590 064
E-mail: [email protected]