Chcesz rozwinąć swoją firmę? Skorzystaj z kredytu dla firm

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, na pewno przechodziłeś trudniejsze momenty pod kątem finansowym. Kontrahenci, którzy zwlekają z opłaceniem należności bądź niespodziewane wydatki na rozwój firmy – problemów może być wiele. Wybawieniem może kredyt na działalność gospodarczą.

Rodzaje kredytów dla firm

Jest wiele metod na wsparcie działalności firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pomaga realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem pieniężnym w gorszym okresie działalności. Przy wyborze odpowiedniego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do obranego modelu biznesowego. Przykładowo, jeżeli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub KPiR, powinniśmy odszukać taką ofertę, która godzi się na powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicieli firm otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania dochodu i obrotu. Aby włączyć się do grupy zadowolonych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się z rzetelnym doradcą kredytowym znającego wszystkie dostępne na rynku oferty i będzie potrafił wybrać tę najkorzystniejszą. Pomoże on także w przypadku, gdy chcesz uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeśli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są osiągalne także dla firm, które niedawno zostały założone! Tutaj jednak znowu niezbędna będzie konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po założeniu przedsiębiorstwa.