Pomoc w księgowości – zewnętrzna firma

księgowość Katowice

Księgowość to bardzo istotny dział każdej firmy. Troszczy się on o poprawne wystawianie rachunków, opłacanie danin publicznych, rozliczenia całej firmy. Co się bardziej opłaca: zatrudnić pracownika na etat, czy jednak sprawdzić ofertę zewnętrznego biura rozliczeń?

Na czym polega kompleksowa księgowość

Na wstępnym etapie funkcjonowania spółki, warto zdecydować się na pomoc zewnętrznego biura. Tego typu podmioty podpowiedzą jak otworzyć działalność, czy dostać finansowanie z Unii Europejskiej i innych źródeł. Nadzorują one księgi przychodów i rozchodów, wykazy środków trwałych, sporządzają analizy finansowe oraz troszczą się o sprawy uiszczania składek. Powierzenie rozliczeń naszego przedsiębiorstwa biurom zewnętrznym opłaca się również pod kątem oszczędności – jest bardziej atrakcyjne cenowo niż zaangażowanie księgowej.

Księgowość – jakie rodzaje podmiotów funkcjonują na rynku

Kiedy tego rodzaju biura oferują pośrednictwo przed urzędami, my możemy skoncentrować się na rozszerzaniu biznesu. W Polsce funkcjonują niewielkie podmioty rachunkowe oraz tzw. sieciówki, obejmujące zasięgiem cały kraj, oferujące księgowość zarówno w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, jak i w małych miasteczkach. Warto oddać biznes w ręce wypróbowanej firmie, polecanej przez naszych znajomych. To zapewnia, że nasze finanse są chronione i zgodne z najnowszymi aktami prawnymi.

Nasze dane:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]