Zakładasz firmę? Postaw na dobre biuro rachunkowe

Znalezienie solidnej księgowej nie należy do najprostszych, a kolejny członek załogi często oznacza dla średniej firmy duże opłaty. Pamiętajmy jednak, że możemy skorzystać z porady kompleksowych biur rachunkowych.

Wybierz dobre biuro rachunkowe dla swojego biznesu

Biuro rachunkowe dba o poprawne sporządzanie ewidencji dla potrzeb podatku VAT, należności dla Urzędu Skarbowego, rozliczenia podatków. Dobry specjalista ds. rachunkowości jest obeznany z aktualnymi interpretacjami podatkowymi, ogłaszanymi przez Ministra Finansów, więc nie zaskoczy go to, że przepisy ciągle się zmieniają. Nie musimy jednak zatrudniać go bezpośrednio w naszej firmie, można równie dobrze przystać na propozycje oddzielnego biura, które zadba o właściwe księgowanie wszystkich operacji. W naszym kraju istnieją biura rachunkowe, które zatrudniają wielu specjalistów mającymi pieczę nad dokumentami.

Jakie usługi gwarantuje biuro rachunkowe

Współczesne biuro rachunkowe proponuje księgowanie dokumentów, uproszczoną księgowość, prowadzenie ewidencji VAT i opiekę nad sprawami płacowymi. Wspiera też przy zakładaniu nowego przedsiębiorstwa, podpowiada jaką formę opodatkowania wybrać, a także pomaga uzyskać kredyt na start. Porady biura rachunkowego są jak najbardziej pomocne, gdyż rozpoczynający działalność inwestor niejednokrotnie czuje się zdezorientowany w sprawach księgowych.

Nasze dane:
Biuro Rachunkowe Rewident
ul. Złocieniowa 35/7
30-798 Kraków

Mob.: +48 793 19 00 19
E-mail: [email protected]