Akcesoria do Twoich rolet

Haczyk montażowy, płytka montażowa, napinacz łańcuszka oraz mechanizm do rolety to najpopularniejsze i najchętniej nabywane akcesoria do rolet. Ich montaż jest łatwy i intuicyjny – każdy w swoim domu przymocuje je w stosownym miejscu, bez konieczności wiercenia, użycia gwoździ czy śrub. Bezinwazyjny montaż i demontaż to najistotniejsza zaleta współczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym warto wiedzieć

Chcesz nabyć rolety wewnętrzne? Od producenta dostaniesz następujący zestaw:
– napięcie boczne tkaniny,
– haczyki montażowe,
– napinacz łańcuszka.
Podczas korzystania z rolet wewnętrznych niektóre akcesoria mogą się wysłużyć. Zwykle współczesne akcesoria do rolet mają najwyższą jakość, ale gdy zadziała na nie zbyt duże obciążenie, to zdarza się, że się łamią. Przydarzyć się może tak np. z uchwytami mocującymi, jeżeli nazbyt szeroko otworzymy okno. Nie trzeba od razu wymieniać całych rolet, w zupełności wystarczy kupić parę niewielkich elementów z działu akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej drobnej naprawie posłużą jeszcze wiele miesięcy, a nawet lat.

Akcesoria do rolet dzień i noc

Roleta dzień i noc zalecana jest osobom, które pragną kontrolować ilość promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia, ale nie wymagają całkowitego zaciemnienia. Zestaw akcesoriów do rolet dzień i noc to nierozerwalna para rolet okiennych. Pośród nich są części, które służą zwijaniu lub rozwijaniu rolet. Nieocenioną pomocą w montażu i późniejszej eksploatacji będzie napinacz i łańcuszek. Celem napinacza jest prawidłowe rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie przytnie się ani nie poplącze.