Colourpop – artykuły do makijażu światowej klasy

Jeśli potrzebujesz produktów Colourpop, odwiedź stronę

Na rynku dostępnych jest setki różnorakich produktów używanych do wizażu, jednak zwykły konsument potrafi wyliczyć z pamięci tylko parę największych firm działających w tej branży. Nie jesteśmy świadomi tego, jak dużo prestiżowych, jakkolwiek niszowych marek artykułów do makijażu, jak przykładowo Colourpop, ukazało się już w sklepach w Polsce.

Colourpop – produkty poważane przez fachowców

Firma Colourpop powstała w Kalifornii, czyli tam, gdzie wytycza się nowe kierunki mody. Z tego powodu natychmiastowo reaguje na każdą ich zmianę. W ten sposób jest w stanie wypuścić do sprzedaży produkty, które są obecnie na topie wśród odbiorców. Głównym zamierzeniem firmy jest wytwarzanie niezbyt kosztownych – a zarazem ekskluzywnych – cieni do powiek w jak najszerszym spektrum kolorów. Zdaniem firmy Colourpop niedopuszczalnym jest to, by najwyższej jakości artykuły do makijażu kupowały tylko osoby najbogatsze. Colourpop szuka wzorców w najróżniejszych źródłach, jak również namawia swoich odbiorców do wystawiania opinii dotyczących ich produktów. Produkty tej firmy nie są testowane na zwierzętach. Polecają je profesjonalne wizażystki, które zachwalają przede wszystkim ich ponadprzeciętną wytrzymałość. Kosmetyki Colourpop doceniane są również przez entuzjastki makijażu, które poszukując niecodziennego stylu, nierzadko odwracają się od łatwo dostępnych szminek oraz cieni.

Charakterystyka produktów Colourpop

Cienie do powiek Super Shock są najpopularniejszym produktem marki Colourpop. Nie jest to wszak tradycyjny kosmetyk – ich zaletą jest to, że posiadają konsystencję musu, który po dotknięciu szybko zmieniają się w puder. Dzięki temu daje się je nanosić na powieki zarówno za pomocą tradycyjnych akcesoriów, jak i opuszkami palców. Co ciekawe, można je wedle uznania łączyć, aby otrzymać niecodzienne barwy. Innym ważnym produktem marki Colourpop jest pomadka Ultra Matte wyróżniająca się wysoką zawartością pigmentów. Chociaż artykuły wytwarzane przez Colourpop w naszym kraju należą do niszowych, można je nabyć przez Internet.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]