Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Renault części, znajdziesz na http://bit.ly/2MdcyWk

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]