Czyściwo przemysłowe – chłonny i wytrzymały materiał higieniczny

Specjalistyczne czyściwa techniczne umożliwiają utrzymanie najwyższych standardów czystości w wielu zakładach pracy. Jakie produkty znajdują się obecnie w sprzedaży? Co trzeba wziąć pod uwagę przy zakupie czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – są zazwyczaj wykorzystywane w przeróżnych gałęziach przemysłu, przykładowo w firmach produkcyjnych, w branży chemicznej, w warsztatach samochodowych, a także wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których potrzebne są absorpcyjne i wytrzymałe artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale poradzi sobie z tłuszczem, kurzem, kałużami z oleju, zaschniętym brudem czy innymi zabrudzeniami oraz wylanymi cieczami, może także być użyte do pucowania szyb czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa dobrze zastępują standardowe materiałowych ściereczek, są delikatne dla skóry, a zarazem bardzo wytrzymałe, elastyczne oraz chłonne

Uniwersalne i celulozowe – warianty czyściw technicznych

Na rynku dostępne są różnego typu czyściwa techniczne. Elementarny podział wyróżnia czyściwa z papieru i z włókien. Na potrzeby sektora gastronomicznego opracowano czyściwa przystosowane do bezpośredniego kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis zakupisz produkty uniwersalne, włókninowe do wrażliwych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do usuwania intensywnych pobrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i stosowane są do sprzątania różnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Wysokiej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]