Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Poszukujesz derek dla koni? Sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to specjalne okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także ochronę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dziś nabyć w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]