Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Kapsułki Lavazza A Modo Mio zamówisz na cafessima.pl.

Marek wytwarzających kawę są tysiące, jednak Lavazza nieustannie mieści się na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, że początek marki Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ kupił niewielki obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy oraz wyrabiano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one szybko serca mieszkańców miasta. Sto lat później marka Lavazza nadal oczarowuje smakiem swoich mieszanek, ustanawiając normy również w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można nabyć ich zamienniki

Jednymi z najpopularniejszych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, smacznej kawy trwa wręcz chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże używać wyłącznie z kompozycji smaków wytwarzanych przez tę markę. W tej chwili w sprzedaży znaleźć można sporo odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one taniej, ale nadal wyróżniają się głębokim smakiem.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kaw w kapsułkach do wielu popularnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące niesamowitą mieszanką arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (Intenso Gola czy Avarizia Delicato), jak również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), czekolady (Mokaccino) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]