Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Technika zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i stopniowo pozyskiwała sobie tysiące sympatyków. Ten wygodny proces umożliwia przygotowanie napoju wysokiej jakości nadzwyczaj prostą metodą – należy napełnić pojemnik z wodą w urządzeniu, umieścić kapsułkę z kawą we wskazanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się aromatyczną kawą.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – także w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw single origin, nazywanych inaczej kawą speciality. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, iż pochodzą z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak jej naparu jest unikalny, bowiem wytworzyło go wiele rozmaitych składników, między innymi konkretna pogoda , która panowała w roku zbiorów. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem tłumi ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Etiopii oraz Kolumbii (100% arabika). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości co dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w urzędach lub hostelach. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczny – najczęściej zamyka się w przedziale 1,10-1,60 zł. Łatwo zauważyć, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli podobny napój podawany w bufetach w biurze lub w kafejkach na mieście. Rozsądne ceny oraz nietuzinkowe wzornictwo ekspresów na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych kuchniach. Przy użyciu ich będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego poranka, a jednocześnie zaserwujemy znajomym najwyższej jakości napój w trakcie okazjonalnych spotkań, bez obaw o gigantyczne koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się uprzednio czy będą pasować do naszego sprzętu.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]