Maty dezynfekcyjne – charakterystyka i zastosowanie

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są używane w gastronomii, przemyśle, służbie zdrowia i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych, myjniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, lokalach gastronomicznych, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli zawsze tam, gdzie wymagane jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także redukują ryzyko roznoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te wchłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki którym poprawia się bezpieczeństwo i wygoda zatrudnionych oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz budynków. Niektóre maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego specjalne profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]