Miś przytulak – dobry pomysł na prezent dla maluszka

Misie to uniwersalne zabawki, które nigdy nie wychodzą z mody. Nie wiesz, jakiego rodzaju upominek kupić niemowlakowi? Postaw zabawki spełniające normy bezpieczeństwa. Miękki miś przytulak jest oczywistym wyborem, ale warto zwrócić uwagę, czy został zaprojektowany zgodnie z europejskimi standardami.

Misie dla niemowląt – drobiazgowe uszycie

Decydując się na zakup pluszaka dla maluszka musisz mieć pewność, że zabawka wytrzyma nawet najmocniejsze przytulanie – nasze pociechy często nie chcą rozstawać się ze swoimi ulubionymi przytulankami, które towarzyszą im wszędzie. Porządny miś przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia będzie miał certyfikat zgodności z unijnymi dyrektywami, które gwarantuje najwyższą jakość – to najważniejsze kryterium, na które musimy zwrócić uwagę przy wybieraniu zabawki. Warto też zweryfikować czy materiały, z których uszyto pokrycie misia nie będą uczulać delikatnej skóry dziecka. Innym ważnym czynnikiem jest sposób wykończenia – drobiazgowe uszycie pluszaka zapewnia o unikatowości każdej zabawki.

Miś przytulak – zabawka każdego maleństwa

Jeżeli zależy nam, aby pluszak był wiernym przyjacielem maluszka, warto zwrócić uwagę na to, czy można go prać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Należy też ustalić, czy po praniu materiał wypełniający pluszaka szybko się wysuszy. Najlepsi producenci pluszaków używają wysokiej jakości przyjemnych w dotyku tworzyw, które powinny przetrwać zarówno mocne ściskanie, jak i wielokrotne pranie. Innym kluczowym elementem starannie wykonanej zabawki są specjalnie zaprojektowane kulki umieszczone w środku, które sprawiają, że miś nie przewraca się i dzięki temu rzadziej będzie wysuwać się z rączki śpiącego dzidziusia.