Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Śluby w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot ślubny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który warto wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niezwykle istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Gwiazda, Stretch, Turek, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, a także hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o wygodę zaproszonych

Ważna jest także solidna budowa namiotu – najlepsze są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny wygodę zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.