Odzyskiwanie swoich opłat likwidacyjnych

Kancelaria przede wszystkim trudni się odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych egzekwowanych na skutek zrezygnowania z polisolokat. Doradztwo prawne świadczy zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i biznesowych. Ułatwia odzyskać utracone środki oraz rozwiązać umowę tak, aby uniknąć płacenia opłat likwidacyjnych.

Polisolokaty

Świadczenie oferowane zainteresowanym jako usługa ubezpieczeniowa, choć ma głównie charakter przedsiębiorczy to polisolokata znana też jako polisa inwestycyjna – ustanawia się bardzo niską kwotę ubezpieczenia tylko po to, by kontrakt był zgodnie z prawem ubezpieczeniem, a nie inwestycją. Niesie ona ze sobą wysokie ryzyko, o którym doradcy finansowi z reguły nie powiadamiają, przedstawiając polisolokatę jako bezpieczne miejsce na inwestowanie swoich pieniędzy. W rzeczywistości ulokowany na polisolokatach kapitał jest wykorzystywany nieefektywnie. Co więcej, klient nie może wycofać zgromadzonych środków, ponieważ musi wtedy ponieść koszty tzw. opłat likwidacyjnych, które sięgają nawet 100% całej kwoty. Możemy więc wciąż uiszczać regularne raty, pomimo braku zysku lub zerwać umowę o polisolokatę i utracić wszystko.

Co w takiej sytuacji zrobić?

Kancelaria oferuje pomoc w odzyskaniu opłat likwidacyjnych pobranych przez towarzystwo ubezpieczeniowe przy rozwiązaniu umowy. Gwarantuje wszechstronne konsultacje i kompleksową obsługę procesu prawnego w całości, na każdym etapie. Posiadając bogate doświadczenie, mogą podjąć adekwatne kroki i ukierunkowane na osiągnięcie celu działania. Reprezentuje klienta zarówno w przedsądowych negocjacjach jak i w sądzie. To pomoc prawna najlepszej jakości.