Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz blachy na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy blachy na rąbek stojący oraz sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek perfekcyjnie łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze grono sympatyków. Mocną i świetnie prezentującą się blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są przywożone na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Cechują się prostym i jednocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, trwałe oraz świetnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Panele dachowe na rąbek – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem solidności oraz użytej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą gwarantująca protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. opady czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku modelach, co umożliwia dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blachy na rąbek stojący, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od producenta.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08