Poznaj wiodących producentów drukarek 3D

Dowiedz się, gdzie zamówić 3D drukarkę

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Oszacowano, że korzystając z drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny aż o 90%. Kluczowe idee pracy specjalistów firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Drugim liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, prekursorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można otrzymać identyczne prototypy, co jest nadzwyczaj pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają szerokie zastosowanie w najrozmaitszych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest trwały i precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie tworzą się odkształcenia.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]